Milí, veselí a zábavní chlapci, i vážení a hodnotní muži, páni v najlepších rokoch z Košíc a blízkeho okolia !!! I keď si to o Vás možno blízke okolie nemyslí, že takými ste, tak nimi ste, len si verte a presaďte si to a poďte si za svojim !!! Čakáme na Vás!

SÚRNE SA HĽADÁ KRÁĽ !!!

Nudíte sa doma, potrebujete občas vypadnúť z domu, možno od ustavične nespokojnej manželky s Vami, či potrebujete vypnúť od stresu v práci, zaujíma Vás divadlo a chceli by ste si zahrať v jednom z ochotníckych divadiel v Košiciach? Pripravujeme hranú rozprávku, pre deti, ale aj pre dospelých? Máte od 15 rokov a vyššie a chceli by ste sa presadiť na javiskovej doske a doposiaľ ste nikde neuspeli? U nás sa uchytíte určite!

Píšte na konkurzdodivadla@gmail.com
Ďakujeme za pomoc!

Divadlo MOMOLAND o.z rozširuje svoj divadelný súbor a hľadá mužov a ženy od 15 rokov do svojho divadelného súboru.Pripravujeme autorské inscenácie pre mládež a dospelých.


ánonie

* Súhlasím s tým, aby občianske združenie Divadlo MOMOLAND .  spracúvalo moje osobné údaje v rozsahu (meno, priezvisko,  emailová adresa, telefónne číslo)  za účelom záujmu o herectvo, dobrovoľníckej činnosti, pomoci. Súhlas so spracúvaním osobných údajov udeľujem na dobu 3 rokov. Mám právo na opravu nesprávnych, neaktuálnych a neúplných osobných údajov, blokovanie osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.